Pomáháme prozřít...

Nabízíme realizaci skvělých webových stránek a výtěžek z této činnosti věnujeme sdružení, která navrací zrak pacientům v rozvojových zemích.

O našich webdesignerských službách

Věnujeme se web designu dlouhodobě a poskytujeme našim klientům maximální servis.

Pracujeme odkudkoli

Internet a komunikační služby nás všechny propojuje. Proto Vám můžeme poskytnout naše služby odkudkoli.

Jsme k dispozici

Jsme maximálně flexibilní, abychom dokázali rychle zpracovat Vaše požadavky.

Vše plně nastavíme

Máme plno zkušensotí s webdesignem a dokážeme si poradit s většinou problémů.

Máme smysl pro detail

Sledujeme každý aspekt Vašeho webu a usilujeme o maximální dokonalost.

Jsme rychlí

Jsme zapálení do naší práce a výsledný produkt Vám dodáme rychle.

Jsme responzivní

Dokážeme si poradit se všemi platformami, zařízeními a operačními systémy ať se jedná o iPhone nebo PC.

Pomáháme lidem vidět tím, že děláme úžasné webovky

Jakému problému se projekt věnuje?

285 miliónů lidí z celého světa žije se zrakovým postižením. 39 miliónů z nich jsou nevidomí. 246 miliónů trpí slabozrakostí. Tito lidé jsou dlouhodobě odkázáni na pomoc svých blízkých. To představuje velkou zátěž pro rodiny, které se beztak musí potýkat často s těžkostmi chudoby. Řadu očních vad je ale možné efektivně vyřešit levným a rychlým lékařským zákrokem. Tato péče je často pro obyvatele rozvojového světa finančně či technicky nedostupná. 

Kdo poskytuje péči ve třetím světě?

Léčbu v rozvojovém světě poskytuje nevládní organizace Světlo pro Svět - Light for the World. Posláním Světla pro svět je prevence a léčba slepoty a podpora osob se zrakovým či jiným postižením v nejchudších oblastech světa.

Sdružení Světlo pro Svět bylo založeno v České republice v srpnu 2007 jako sesterská organizace nevládních organizací sítě Light for the World, která v oblasti pomoci nevidomým úspěšně funguje již od roku 1988. Mezinárodní organizace Light for the World působí také v Rakousku, Spojeném království Velké Británie a Severního Irska, Německu, Švýcarsku, Belgii a Nizozemí.

Projekty se zaměřují na léčbu slepoty prostřednictvím operací šedého zákalu, prevence trachomu a léčení jeho následků, dále také na rehabilitace dětí s postižením a jejich začleňování do společnosti. Snažíme se o rozvoj a dodržování práv osob s postižením a zvyšování povědomí o této problematice.

Zásady organizace Světlo pro svět jsou: 

  • pomoc ke svépomoci 
  • budování dlouhodobě udržitelných struktur 
  • podpora vzdělávání místních odborníků 
  • integrace osob se zdravotním postižením do všech oblastí života
Získaz ztracený zrak je k nezaplacení

Projekty Sdružení Světlo pro Svět podpořily takové autority jako  Česká rozvojová agentura  (česká vládní agentura financující rozvojové projekty v rozvojovém světě), Nadace ČEZ a Nadace Martina Romana nebo Nadační fondu AVAST. Nicméně většina zdrojů v ČR pocházela od darů individuálních dárců (64 % v r. 2016). I malý dar může významně pomoci.

Pozadí projektu

"Dnešek jste skutečně plně neprožili, pokud jste neudělali něco pro někoho, kdo vám to nikdy nemůže vrátit."
― John Bunyan (1628-1688) britský spisovatel and kazatel

Projekt organizuje v rámci Rotaract Klubu Praha jeho člen Šimon Buryan, který se věnuje návrhu webových stránek a aplikací od r. 2017.

Co mě motivuje dělat tento projekt?

Již více než dva roky se intenzivně věnuji programování webových stránek a aplikací a chci své schopnosti využít dobročinným způsobem.

Proč právě péče o oči?

Zrak já základní smysl. Život bez něj je možný, ale značně obtížný.

Proč právě Světlo pro Svět?

Světlo pro svět - Light for the World je sdužení, které podporuji již od roku 2016. Mám s nimi jen dobré zkušenosti.

Motivace

Manažer projektu, Šimon Buryan, byl krátkozraký od 13 let a každým rokem dostával silnější a silnější brýle. V 24 letech při již čtyřech dioptriích na obou očích nosil brýle prakticky neustále. Pak podstoupil  laserovou operaci korekce zraku. Od té doby vidí perfektně a nepotřebuje vůbec žádné pomůcky pro zrak :-).

Reference

Pracovali jsme již s velkou řadou zákazníků a dokázli jsme jim poskytnout vynikající produkt, který plně naplnil jejich potřeby.

Aenean tortor est, vulputate quis leo in, vehicula rhoncus lacus. Praesent aliquam in tellus eu gravida. Aliquam varius finibus est.

Irena Brichta

CEO Brichta Partners, co.

Šimon je zapálený do webdesignu a intenzivně se mu věnuje. Dokázal navrhnout řešení, které se mi skvěle hodilo. Jeho aplikace fungovala rychle a bezchybně. Šimon mi průběžně posílal výsledky, zakomponoval rychle moje další požadavky a rychle jsme celou aplikaci dokončili přes víkend. Rád ho doporučím ostatním.

Jakub Jedlinský

CEO Altlift s.r.o.

Šimon nás příjemně překvapil, že dodal řadu funkcionalit do našeho webu. Vlastní výsledek jeho práce převýšil původní zadání. Jsme s jeho návrhem plně spokojeni a ceníme si, že se mu věnoval tak důkladně a rychle celý web vypracoval. Spolupráce s Šimonem na projektu byla výtečná.

Jaroslav Fořt

Past president - RAC Praha

Portfólio dřívějších projektů

Náš tým realizoval již řadu projektů, které daly vzniknout webovým stránkám a webovým aplikacím. Níže uvádíme krátký seznam...

Brichta Partners

Web s kontaktním formulářem pro společnost zabývající se rozvojem zaměstnanců, náborem managerům a firemním poradenstvím.

Tesla Car

Plná kopie produktového webu automobilu Tesla Roadster.

Vzorový firemní web

Vzorový firemní web pro prezentaci businees coache. Web obsahuje modul pro chat se zákazníky, kontaktní formulář, blog, galerii, mapu s odkazem na lokaci podniku.

Firemní databázový web

Web pro českou energetickou společnost pro reportování statistik údržby.

Web pro IT-společnost

Návrh firemního webu pro prezentaci IT společnosti.

Portólium realizovaných projektů je dostupné na webu Šimona Buryana.

Vzorový ceník

Všechny ceny jsou v hrubé podobě. Pro každou zakázku uzavíráme dohodu o provedení práce, na kterou se vztahuje daň 15 %.

Z čisté sumy po zdanění 40 % příjmu putuje ve prospěch dobročinného sdružení Světlo pro Svět. Jedna operace šedého zákalu, který patří k hlavním důvodům slepoty v rozvojových zemích, stojí přibližně 800 Kč

Údržba webu


Nabízíme realizaci kroků pro vylepšení webových stránek a aplikací v řadě programovacícj jazyků: PHP, JavaScript, CSS, HTML a další.


250,- Kč/hod

z toho Světlo pro Svět získá:

85,- Kč/hod

Portfóliový Web


Realizujeme pro Vás web, na kterém můžete prezentovat sebe či svoji firmu. Máme značné skušenosti s realizací těchto projektů pro firemní klienty.

Obsahuje>

Design: 2 hod

Kódování Font-end: 4 hod

Kódování Back-end: 2 hod

2 200,- Kč

z toho Světlo pro Svět získá:

748,- Kč

Databázový Web


Můžeme pro Vás realizovat web, který bude poskytovat specifické služby jako je přístup k datům po přihlášení, ukládání souborů online, vyplňování dotazníků a ukládání dat z nich do databáze atd.

Obsahuje>

Design: 3 hod

Kódování Font-end: 5 hod

Kódování Back-end: 6 hod

3 500,- Kč

z toho Světlo pro Svět získá:

1190,- Kč

Funkční Eshop


Máme zkušenosti s realizací e-shopů pro firemní klientelu. Využíváme open-source technologii OpenCart, která nabízí rychlou realizaci e-shopu (včetně platební brány a EET), jednoduchou správu a plnénastavené vzhledu celého e-shopu.

Obsahuje>

Design: 4 hod

Kódování Font-end: 6 hod

Kódování Back-end: 6 hod

6 500,- Kč

z toho Světlo pro Svět získá:

2210,- Kč

Kontaktujte nás

* ... po6adované položky

Můžete se nám ozvat také přímo na těchto kontaktech. Rádi s Vámi probereme vše potřebné :-).

Šimon Buryan

Rotaract Klub Praha

+420 732 716 030

simonburyan[at]rotaractprague.com

Praha 8 - Ládví

Česká Republika